O nas

FIRMA „UFO-BUFFO” JEST FIRMĄ GWARANTUJĄCĄ SUKCES TWOJEJ IMPREZIE!

Jesteśmy firmą „UFO-BUFFO” działającą na rynku od czerwca 2012 r.. Zapewniamy klientom „kosmiczną zabawę” na dmuchańcach – skakańcach.
Duże zaplecze techniczne oraz miła obsługa pozwala na sprawne przygotowanie i dynamiczne przeprowadzenie dużej oraz małej imprezy. Jesteśmy w stanie zaspokoić gusta KAŻDEGO NASZEGO KLIENTA.
Uświetniamy imprezy poprzez zabawy animacyjne z chustą i inne w odpowiedniej tematyce, malowanie twarzy, tatuaże i kosmiczne kolorowe fryzury wykonane przez osoby utalentowane plastycznie. Malowanie twarzy i innych części ciała, tatuaże polecamy nie tylko dzieciom, ale i młodzieży, dorosłym. Na Waszej imprezie może pojawić się KLOWN, MIŚ, MYSZKA czy PSZCZÓŁKA , która rozweseli każdego i z każdym zrobi zdjęcie.
Naszym nadrzędnym celem jest zatem dobra zabawa nie tylko dla dzieci, firma ma w swej ofercie BYKA RODEO TEXAS i OLBRZYMIEGO KONIA DO UJEŻDŻANIA, którego mogą ujeżdżać również dorośli. Podobnie zjeżdżalnia ze skocznią „KLOWN”, „MIOTŁA”, „WIPE-OUT” użytkowana może być przez dzieci jak i dorosłych.
Program dostosowany jest zatem do wieku i potrzeb uczestników oraz możliwości finansowych zleceniodawcy.

Nowe wyzwania nie stanowią dla nas żadnego problemu. Chętnie zrealizujemy Wasze pomysły, a jest to możliwe dzięki naszej młodej, kreatywnej, pomysłowej kadrze. Priorytetem zatem dla nas jest abyście byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dzięki temu możemy w pełni rozwijać swoje umiejętności oraz pozyskać większy rozgłos na rynku.

Posiadamy w swej ofercie również szeroko rozwiniętą „SŁODKĄ GASTRONOMIĘ” obsługiwaną przez osoby wykwalifikowane w tej dziedzinie. Zapewnimy coś słodkiego: gofry z pyszną bitą śmietaną i owocami, lody, kolorową i smakową watę cukrową, PEPSI, COCA–COLA i inne napoje TYMBARK, a dla zmęczonych rodziców podniesiemy ciśnienie pyszną kawą. Oferujemy także pyszny maślany POPCORN i NACHOS z dipami.

Firma „UFO-BUFFO” zajmuje się organizacją imprezy od podstaw.
JESTEŚMY CALI DLA WAS!!!
Ofertę naszą kierujemy do organizatorów wszelkiego rodzaju imprez plenerowych typu:
• festyny,
• pikniki,
• imprezy promocyjno-reklamowe,
• motywacyjno-integracyjne,
• dni miast,
• Dzień Dziecka,
• powitanie i pożegnanie lata,
• majówki,
• małe imprezy typu komunie, urodziny, kinder bale,
• imprezy zamknięte i otwarte organizowane przez Urzędy Miasta, Domy Kultury, zakłady pracy, hipermarkety i centra handlowe,
• „Lato z radiem…”,
• Dożynki.

Jako firma „UFO-BUFFO” jesteśmy także otwarci na nawiązanie współpracy w charakterze podwykonawcy z Agencjami PR, artystycznymi, reklamowymi oraz firmami, które wykonują usługi polegające na kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy.
Firma „UFO-BUFFO” szanuje i ceni każdego swojego Klienta.
Pragniemy stałe zwiększać udziały na rynku, podnosząc jakość świadczonych usług oraz zacieśniając więzi z odbiorcami.
Każdy klient traktowany jest indywidualnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ „UFO-BUFFO”!

ufobuffo